Daima Yanınızdayız

Merkezimiz 20/07/2012 tarihinde Bursa ilinin batısındaki tek diyaliz merkezi olma adına kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibimiz özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Tecrübeli ve Uzman Kadro

Hastalarımızın takip ve tedavileri hemodiyaliz hekimleri tarafından yürütülmektedir. Hemodiyaliz merkezimizde hastalar deneyimli personelimiz tarafından diyalize alınmaktadır. Merkezimiz SSK, Bağ kur ve Emekli Sandığı ile anlaşması mevcut olup, hastaların hemodiyaliz tedavileri dışında sağlık problemlerinin çözümüne yardımcı olunabilmektedir.

Misyon

Hasta memnuniyeti hedef alıp, verdiğimiz söz ve hizmet kalitesini arttırarak en iyi hizmet sunmak. Ekibin performansını takip ederek sürekli iyileştirmeler yapmaktayız. Ekibimizin mutluluğu bizlere en iyi hizmeti sunabilmek için alan açmaktadır. Bilimsel gelişmeleri takip eden kurumumuz, hastaların son teknoloji ve tedaviler ile hizmet vermektedir.

 • Misyon
 • Vizyon

  Misyonlarımız arasında olan ekip ve hasta memnuniyeti vizyonlarımızda da çığır açmamıza yardımcı olmaktadır. Teknolojik donanımızı ise alanının en iyi firmalarıyla çalışarak sağlamakta ve donanımlı Doktor ve Hemşirelerimiz ile birlikte Avrupa’nın sayılı diyaliz hizmet seviyelerine yaklaşmaktayız. Alanında lider uygulamaları sunmak en önemli vizyonumuzu oluşturmaktadır.

 • Vizyon
  • Kalite Yönetimi

   Kurum içerisinde ve hizmetlerinde en yüksek standartları sağlamak için bağımsız kuruluşlar ve iç kalite kontrol elemanlarımız tarafından kalite denetimleri almaktayız. Alanında uzman kişilerle çalışarak merkezimizin sürekli en yüksek kalitede kalmasını sağlamak en nihai hedefimizdir.

   Atık Yönetimi

   Çevremiz herkes için olduğu kadar bizim için de çok kıymetli. Hastalarımızın ihtiyaçlarını giderdikten sonra burada oluşan tıbbi atıkların doğru ellere teslim edildiğinden emin olmaktayız. Bu anlamda belediyemiz ve yetkin firmalar ile çalışıyoruz.